Olaylı boşanmada nafaka krizi: Evren Bölek’ten boşanan Beste Açar’ın çocuğuna kalan ev borçlara gitti


EVE İCRA BARDAĞI TAŞIRDI

Evren Bölek, eski eşi Ece Taşkın’a olan nafaka borcunu ödemeyince eve haciz gelmiş, Beste Açar da borcu ödemek zorunda kalmıştı.

Duruma çok sinirlenen Açar’ın bu olay sonrası bitmeyen borçları nedeniyle bir yıllık eşinden boşanma kararı aldığı öğrenilmişti.

Sabah gazetesinden Ömer Karahan’ın haberine göre, Beste Açar’ın boşanmak istediği Evren Bölek’in “Ben boşanmam” diye ayak direttiği öğrenildi.

BESTE PARASIZ KALDI

Beste Açar’la ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Açar’a, eski kocası Engin Haravon’un ayrılırken bir ev bıraktığı öğrenildi. Haravon bu evi Beste’ye oğulları Rüzgar’ın geleceği için bırakmış.

Ancak Beste’nin evi satıp şu anki eşi Evren Bölek’in bitip tükenmeyen borçlarını kapattığı anlaşıldı. Yani Beste, parasız kaldı.

YUVA YIKAN NAFAKA BORCU

Kayahan’ın kızı Beste Açar’ın yüzü mutluluktan yana bir türlü gülmüyor… Beste Açar’ın 2022’de evlendiği eşi Evren Bölek, eski karısının nafakasını ödemeyince eve haciz geldi. Eşinin umursamaz tavrına sinirlenen Beste Açar, önce borcu ödedi, ardından da boşanma kararı aldı.

Kayahan’ın şarkıcı kızı Beste Açar ile Evren Bölek ilişkilerinin 3. ayında evlilik kararı almış 2022’de dünyaevine girmişti.

Evliliklerinde iki yılı doldurmalarına az bir zaman kalan çiftten kötü haber geldi.

Evren Bölek, eski eşi Ece Taşkın’a olan nafaka borcunu ödemedi. Duruma sinirlenen Taşkın, icra davası açtı.

İcra memurları da geçen hafta Beste-Evren Bölek çiftinin evine haciz için gitti. Kapıyı açan Beste Açar’ın annesi Nur Hanım, karşısında icra memurlarını görünce büyük şok yaşadı.

BİR YILLIK EVLİLİK BİTİYOR

Yaşadığı üzüntü nedeniyle anne Nur Hanım fenalık geçirdi. Durumu öğrenen Beste Açar eve koştu.

İcra memurlarıyla konuşan Beste, kocası Evren Bölek’in eski eşi Ece Taşkın’a nafaka parasını ödemediğini öğrenince çok sinirlendi.

Eşinin borcunu kapatan Beste Açar, bitmeyen borçları nedeniyle iki yıllık eşinden boşanma kararı aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir