Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Oyumuzu İstanbul’da kullandık. Sandık, demokrasinin bayramı, nihai adresidir. Milletimizin yüksek bir katılımla demokratik hakkını kullanmasını diliyorum. Seçimler, şehirlerimiz için, Türkiye’miz için hayırlı uğurlu olsun.”
Related Posts
Bilecik’te Sera Alanlarında Kontrol ve Denetim Çalışmaları
Bilecik Valisi Şefik Aygöl’ün talimatlarıyla İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş başkanlığında yapılan saha çalışmalarıyla, Söğüt-Çaltı ve İnhisar ilçelerindeki seralarda sağlıklı ve kaliteli ürün üretimi için çiftçilere tavsiyelerde bulunuldu. Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, üretimi desteklemeye ve çiftçilerin yanında olmaya devam edeceğini belirtti.
Fenerbahçe’de büyük gün geldi çattı…
Fenerbahçe yönetimi, bugünkü olağanüstü genel kurulda üyelerinden yetki isteyecek. Ligden çekilme, Süper Kupa maçına çıkmama, futbol kulübünün faaliyetlerini durdurma gibi durumlar konuşulacak.
“Bu yıl randevu bulamayan üreticimiz kalmayacak”
TMO Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla Hububat Tedarikçileri Derneği (HUBUDER) tarafından, 2024 Hasadına Doğru Türkiye ve Dünyada Tahıl’ konulu konferans düzenlendi. Konferansa TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tezcan katıldı.